صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 103

موضوع: بحث آزاد : به کجا داریم میریم 2

6721
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بحث آزاد : به کجا داریم میریم 2

نقل قول نوشته اصلی توسط mozaxraf نمایش پست ها
    من خصوصیاتم رو به شما بر چسب زدم
    شما یه قانون ساده رو درک نمیکنی بعد میگی من خصوصیاتم رو برچسب زدم؟
    عجب زمونه ای شده
    شما درک نمیکنید چون نمیخواید حرفام رو قبول کنید
    از طرفی دلیلی برای حرفاتون ندارید
    شاید هم جوگیر شدید
    ولی من حرفام رو درجواب حرف شما کامل استدلال کردم...میخواید قبول کنید میخواید نکنید...مهم نیسسستتتت

2. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

من خصوصیاتم رو به شما بر چسب زدم
    شما یه قانون ساده رو درک نمیکنی بعد میگی من خصوصیاتم رو برچسب زدم؟
    عجب زمونه ای شده
    چرا دعوا دارین با هم
    من خاص گفت رابطه جنسی نا به جا و رابطه دختر و پسر اشتباهه
    شما گفتی پس دخترام لیاقت محبت ندارن. الان منظورتون اینه که اگه رابطه جنسی نباشه محبتیم نباید باشه؟؟؟؟؟

4. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    خواسم یه تاپیک دیگه برا این مقاله بزنم ولی دیدم با گذاشتن تاپیک جدید بحث ها پراکنده میشه . این مقاله تقریبا همه ی سوال ها تاپیک به کجا میرویم 1 و 2 رو جواب داده

مشکل اصلی در روابط دختر و پسر

دخترها تصور می‌کنند دیدگاه پسرها همانند آنها است و همین‌طور بالعکس. اساس روابط دوستی، شناختن دیدگاه‌ها و طرز فکر جنس مخالف در رو‌به‌رو ‌شدن با وقایع و اتفاقات است، تا بتوان از این تجربه در زندگی مشترک استفاده کرد. اما این یک اصل گم‌شده در روابط دوستی دختران و پسران است. دختران تصور می‌کنند پسران تشنه احساسات هستند و پسران نیز تصور می‌کنند دختران نیاز جنسی زیادی دارند.

پسران در روابط دوستی به هوس و غریزه جنسی خود بیشتر بها می‌دهند و پس از اولین ارتباط جنسی دچار وابستگی جنسی می‌شوند یعنی رابطه جنسی آنها گسترده‌تر می‌شود. آنها در تمامی ملاقات‌های بعدی دنبال فرصتی برای تأمین این نیاز هستند و تا زمانی که طرفشان پاسخ‌گوی این نیاز باشد این رابطه ادامه دارد. اما هر زمان که طرفشان از رابطه جنسی خودداری کند یا اخلاق و رفتار پسر تغییر می‌کند یا مدام بهانه‌گیری می‌کند یا آن رابطه را برهم می‌زند.

دختران تا زمانی که به فردی احساس نداشته باشند و وابستگی احساسی پیدا نکنند نمی‌توانند رابطه جنسی را با آن فرد تجربه کنند. ترجیح می‌دهند این رابطه از روی عشق و دوطرفه باشد. از اینکه بدون احساس تن به چنین رابطه‌ای بدهند بیزارند. دختران پس از رابطه جنسی دچار وابستگی بیشتری می‌شوند و بیشتر دوست دارند مورد توجه احساسی طرف مقابل قرار بگیرند. در اکثر روابطی که در آن رابطه جنسی را تجربه کرده‌اند ولی رابطه دوستی آنها به اتمام رسیده دچار افسردگی موقتی می‌شوند. بیشتر تمایل دارند دوست داشته شوند تا اینکه دوست بدارند. آنها‌ می‌توانند بارها حس عاشقی را تجربه کنند. این در حالی است که پسرها فقط یک‌بار عاشق می‌شوند و اولین عشق را فراموش نمی‌کنند. آنها اگر واقعاً کسی را دوست داشته باشند، هرکاری برای به‌دست‌آوردنش می‌کنند و به‌اصطلاح به آب و آتش می‌زنند. ولی اشکال اینجاست که همه انرژی خود را قبل از ازدواج صرف طرف می‌کنند.

نیازهای احساسی و حتی جنسی زنان پس از ازدواج بیشتر از دوران قبل از ازدواج است، به همین دلیل است که مدام از سردی همسر خود شکایت دارند. دختران قبل از ازدواج تمایل دارند طرفشان به‌سمت آنها بیاید، که این مورد بعد از ازدواج دگرگون می‌شود؛ این زنان هستند که به‌سمت همسر خود می‌روند و مردان در این‌باره تلاشی نمی‌کنند. نکته بسیار مهم اینکه بسیاری از دخترها و پسرها با شنیدن این مطالب و بررسی آسیب‌های جدی این روابط می‌گویند: از کجا معلوم که این آفات در دوستی ما به‌وجود آید؟ هر قاعده‌ای استثنایی دارد؛ از کجا معلوم که ما استثنای این قاعده نباشیم؟ این افراد گمان می‌کنند که رابطه آنها از روابط دیگران عمیق‌تر و مستحکم‌تر بوده و فقط روابط دیگران، سست و بر پایه علاقه جنسی بنا شده است.

دختر می‌گوید: دوستم گفته، که فقط مرا به‌خاطر خودم می‌خواهد نه برای سوء‌استفاده جنسی. در مقابل پسر هم می‌گوید: بیچاره دختر، نمی‌داند هدف واقعی من ازدواج و خوشبخت‌ کردن او نیست. حالا که پسر اعتماد دختر را جلب کرده است و با زرنگی هم به دختر قبولانده که او را زن آینده‌اش می‌داند و به‌عنوان شریک زندگی دوستش دارد، زمینه را برای منظورش مهیا می‌بیند و به او می‌گوید که ما اکنون از طریق قلب‌هایمان باهم زن و شوهر هستیم، چرا تا فراهم ‌شدن زمینه ازدواج، خودمان را از لذت جنسی محروم کنیم. بیا از همین حالا رابطه‌ای جنسی برقرار ‌کنیم.

متأسفانه بعضی از دخترها هم برای اینکه رضایت پسر را جلب کنند مرتکب این اشتباه بزرگ می‌شوند و تقاضای رابطه جنسی او را قبول می‌کنند. غافل از اینکه پسرها هیچ‌وقت با کسی که قبلاً با او دوست بوده‌اند و یا رابطه جنسی داشته‌اند، هرگز ازدواج نمی‌کنند.

متأسفانه بعضی از دخترها هم برای اینکه رضایت پسر را جلب کنند مرتکب این اشتباه بزرگ می‌شوند و تقاضای رابطه جنسی او را قبول می‌کنند. غافل از اینکه پسرها هیچ‌وقت با کسی که قبلاً با او دوست بوده‌اند و یا رابطه جنسی داشته‌اند، هرگز ازدواج نمی‌کنند و برای ازدواج هم به‌دنبال دختری هستند که قبلاً با کسی رابطه نداشته است. دخترها نیز با این اشتباه نه ‌تنها خودشان را ارزان فروخته‌اند، بلکه پسران با دیدن این رفتار، آنها را افرادی هرزه تلقی می‌کنند. چون پسرها این کار دختران را به‌حساب سست ‌بودنشان می‌گذارند و می‌گویند، اگر فرد دیگری هم این تقاضا را داشته باشد، احتمال دارد که به او هم جواب مثبت بدهد.

البته مطلب بالا، یکی از حالات دوستی دختر و پسر بود که پسرها با وعده ازدواج، دخترهای جوان را خام می‌کنند و به سوءاستفاده جنسی از آنها می‌پردازند.

حالات دیگری هم برای این رابطه قابل تصور است، که در زیر به چند نمونه از آن اشاره می‌کنیم:

الف) برخی دخترها می‌دانند که پسرها قصد ازدواج ندارند و پسرها نیز علناً به طرف مقابلشان می‌گویند که قصدشان از این دوستی برای شناخت و ازدواج نیست. آنها فقط برای خوش‌گذرانی باهم شریک جنسی و دوست می‌شوند و به‌ این طریق می‌خواهند از تنهایی دوران مجردی فرار کنند.

بعضی از دخترها حاضر به دوستی با این قبیل پسرها هستند و قصدشان را از این رابطه، تخلیه احساسات و ارضای غیراخلاقی جنسی خودشان معرفی می‌کنند. آنها گمان می‌کنند هر‌کاری که غریزه‌شان بخواهد، می‌توانند بکنند و می‌گویند: شوهر آینده‌مان از کجا خواهد فهمید که ما در گذشته روابط جنسی داشته‌ایم؟

تا آنجا که بتوانند، با جنس مخالف رابطه برقرار می‌کنند، ضمن اینکه مخارج خوش‌گذرانی خود را از طریق تن‌فروشی تأمین می‌کنند و به‌اصطلاح، با یک تیر دو نشان می‌زنند. آنها با خود می‌گویند بعد از ازدواج، این‌طور روابط را کنار خواهیم گذاشت. ولی نمی‌دانند حتی اگر هم بخواهند، دوست‌پسرشان از این روابط، به‌ این سادگی‌ها ـ بعد از ازدواج آنها ـ نخواهند گذشت.

اتفاقاً می‌گویند اکنون موانع هم از میان برداشته شده و وقت برداشت محصول نقشه‌های شوم گذشته‌مان است‌. چراکه برخی از پسرها خیلی زرنگ هستند و بیشتر برای بعد از متأهل‌شدن دختر برنامه‌ریزی می‌کنند؛ در دوران دوستی از او عکس یا فیلم تهیه می‌کنند و این مدارک را برای بعد از ازدواج دخترها به‌منظور اخاذی جنسی نگه می‌دارند و در وقت مناسب طی تماسی با دختر، تهدید می‌کنند که اگر با آنها رابطه جنسی برقرار نکند، عکس، فیلم و یا صدای ضبط‌شده او را به همسرش می‌دهند. فاش‌شدن این موضوع عواقب وحشتناکی را برای دختر در پی خواهد داشت. باعث می‌شود زندگی مشترک او نابود و در بین فامیل آبرویش از بین برود و به دلیل خیانتش، برای ازدواج مجدد، به‌ سراغش نخواهد رفت.

اینجاست که دختر به‌رغم میل باطنی، برای فاش‌نشدن رابطه دوران مجردی‌اش، به رابطه جنسی با دوست‌پسر قبلی‌اش تن می‌دهد و خیانت آن دختر مجدداً در دوران متأهلی رقم می‌خورد. فاش‌شدن این خیانت مجدد، ممکن است خودکشی دختر را به دنبال داشته باشد.

ب) در بین دخترها کسانی هستند که از سادگی و پاکی بعضی از پسرها سوء‌استفاده و آنها را در دام عشق پوشالی خودشان گرفتار می‌کنند. هر روز به بهانه‌های مختلف از جمله سالگرد تولد، جشن تولد فلان دوست، خرید لوازم آرایشی ـ بهداشتی، خوش‌گذرانی در کافی‌شاپ، خرید کارت شارژ موبایل و... شروع به خالی‌کردن جیب پسرها می‌کنند. این کار آنها هم بدون هزینه نیست و باید در عوض نیازهای جنسی پسر را برآورده کنند؛ که آن‌هم به قیمت از‌دست‌دادن نجابتشان تمام می‌شود.

ج) تعداد اندکی از پسرها با نشان‌دادن جسارت، محبت، عشق پاک و... همه عمرشان را به‌پای معشوقشان می‌گذارند.

تعداد این دسته از افراد، خیلی کم است، چون پسرها اگر واقعاً کسی را دوست داشته باشند، با او دوست نمی‌شوند، سعی می‌کنند با آنکه دوستش دارند ازدواج کنند. در این گروه هم آفاتی وجود دارد، در برخی از موارد دخترها با دیدن یک پسر خوش‌ تیپ‌تر، شیفته می‌شوند و به پسر عاشق‌پیشه پشت می‌کنند.میگنا.به وفادار ماندن این دخترها هم نمی‌شود اعتماد کرد. بعضی از دخترها نیز در دوستی با پسری که قصد شناخت برای ازدواج دارد، همان رفتاری را بروز می‌دهند که انگار در میهمانی هستند.

د) دختر و پسر رابطه دوستی‌شان را با جنس مخالف، به رابطه دوستی با دو هم‌جنس تشبیه می‌کنند و می‌گویند ما اصلاً احساس نمی‌کنیم که با جنس مخالف دوست هستیم ما یک دوست اجتماعی هستیم؛ براساس خلقت انسان، هر جنس فقط برای جنس مخالفش نیروی جاذبه تولید می‌کند نه برای هم‌جنس خودش، بنابراین دختر و پسر هم اگر هم‌جنس‌اند، پس چرا برخلاف طبیعت همدیگر را دفع نمی‌کنند، بلکه بالعکس همدیگر را جذب می‌کنند؟! پس هر عقل سالمی تأیید می‌کند که این حرف برخلاف طبیعت و کذب محض است.

ه) دخترها و پسرها برای کسب تجربه و مهارت در زندگی باهم دوست می‌شوند، ولی نمی‌دانند که همیشه اولین تجربه‌ها هستند که به یاد می‌مانند. آنها تجربه‌های به یادماندنی را با فرد بیگانه‌ای تجربه می‌کنند نه با بهترین یارشان.

آن چیزی که از یاد این دختران و پسران فراموش شده، جایگاه تعهد و وفاداری به همسر آینده‌شان است. آنها این موضوع را باید بدانند که اگر می‌خواهند همسر آینده‌شان هم متعهد باشد و به آنها وفادار بماند، باید خودشان هم متقابلاً به آنها وفادار باشند.

و) بالاخره گروه آخر مربوط به پسرهایی است که هیچ‌چیز به جز ارضای جنسی و خوش‌گذرانی برایشان مهم نیست و اصلاً خودشان را در قیدوبند تشکیل خانواده نمی‌دانند. هر روز با یکی هستند و تا آخر عمر هم تنوع‌طلب باقی می‌مانند. این افراد، مشتریان زن خاص خودشان را دارند و هیچ‌وقت هم سیر نمی‌شوند مگر در زیر خروارها خاک.

در انتهای این بحث سنگین و پرپیچ ‌و خم باید بگوییم، آن چیزی که از یاد این دختران و پسران فراموش شده، جایگاه تعهد و وفاداری به همسر آینده‌شان است. آنها این موضوع را باید بدانند که اگر می‌خواهند همسر آینده‌شان هم متعهد باشد و به آنها وفادار بماند، باید خودشان هم متقابلاً به آنها وفادار باشند. این‌طور نیست که به تبع نفس، در مجردی هرکاری که خواستیم انجام دهیم و بعد انتظار داشته باشیم که در زندگی مشترکمان یک فرد پاک و مقدس نصیب‌مان شود.

این مطلب منبعش چیه؟

6. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,487 بار در 1,290 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    این مطلب منبعش چیه؟
    نوشته منبع ساج
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

8. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

احساساتی نشو جوان هنوز خیلی جا داری.بشین کتابات رو بنویس و اخرش نتیجه گیری کن
    از حرف زدنت هم معلومه اصلا عصبانی نیستی و داخل کوره ای
    قانون پایستگی بدجور اذیتت کرد نه؟
    میدونم سخته برات ولی رسمش همینه به قول یارو!

اولا من احساساتی نیستم و کاملا حرفام منطقی بود
    ثانیا قانون پایستگی شما من رو اذیت نمیکنه چون دنیامون متفاوته چه برسه به قانون ها دنیاهامون
    ثالثا سخت نیست...من فتم که دوتا هیچچچچ رو قبول دارم
    هیچچچچ پسری لیاقت عریان دیدن ناخن پای دختررو نداره پس هیچچچچ دختری لیاقت محبت دیدن رو نداره
    قبول دارم این نکته رو
    ولی من گفتم دختر اصلا محبتی که تو این روابط خلاصه بشه رو نمیخواد حتی اگه لیاقتش رو هم نداشته باشه
    فکرکنم بد برداشت کردید

9. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من خاص خیلی گله خیلیم بیشتر از سنش میفهمه ولی تو این مورد من با mozaxraf موافقم.
    نباید ادمارو قضاوت کرد. رو حساب جنسیتشون بهشون برچسب بی لیاقت زد. نه دخترا نه پسرا.
    هر ادمی واسه خودش متفاوته

11. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

انقدر مهمه که دارید هی استدلال میاری و میخوای خودتم قانع کنی که هنوز نشدی
    پس یادت نره وقتی هیییییچ پسری پس هییییییچ دختری
    دارم شمارو استدلال میکنم چون مثل اینکه از منطق و استدلال چیزی نمیدونید
    فهموندنتون کار آسونی نیست

13. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

من خاص خیلی گله خیلیم بیشتر از سنش میفهمه ولی تو این مورد من با mozaxraf موافقم.
    نباید ادمارو قضاوت کرد. رو حساب جنسیتشون بهشون برچسب بی لیاقت زد. نه دخترا نه پسرا.
    هر ادمی واسه خودش متفاوته
    عزیزم تو راست میگی ولی این قضیه فرق داره
    تو حاضری با بهترین پسر رابطه ی جنسی برقرار کنی
    من حاضر نیستم و به شدت مخالفم
    میدونم پسرهای خیلی خوبی هم هستند
    ولی عزت نفس دختر چی میشه؟
    تو حاضری؟
    منظورم رو متوجه شدی اصلا گلم؟

15. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

اخه وقتی یه چیزی رو نمیدونی خودت چی رو میخوای بفهمونی
    خیلیا همینطوری با من حرف زدن بعد چند روز وحتی چند سال اومدن گفتن دمت گرم تازه درک میکنیم چی میگفتی
    اون خیلی ها شامل من نمیشه خیالتون راحت
    اتفاقا برعکس چیزایی رو میدونم که تو دایره ی تصورات شما گنجاندنش سخته...به هرحال ادامه نمیدم...بعدها متوجه منظورم میشید خودتون

16. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

بهتره به جای اظهار فضل کردن به هم و اینکه بگین من یه چیزایی میدونم من درک میکنم بگین دقیقا چی میدونید تا همه روشن شن.
    یا اینکه اصن بحث نکنید

18. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    اون خیلی ها شامل من نمیشه خیالتون راحت
    اتفاقا برعکس چیزایی رو میدونم که تو دایره ی تصورات شما گنجاندنش سخته...به هرحال ادامه نمیدم...بعدها متوجه منظورم میشید خودتون
    بیخیال من خاص عزیز این بحث رابطه ی آزاد خیلی تو ای انجمن شده و اینو بهت بگم هرچیم بحث کنی حتی حرفت حق هم باشه در کسی که نخواد عمقی درک کنه نفوذ نمیکنه پس الکی خودتو خسته نکن
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

19. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

عزیزم تو راست میگی ولی این قضیه فرق داره
    تو حاضری با بهترین پسر رابطه ی جنسی برقرار کنی
    من حاضر نیستم و به شدت مخالفم
    میدونم پسرهای خیلی خوبی هم هستند
    ولی عزت نفس دختر چی میشه؟
    تو حاضری؟
    منظورم رو متوجه شدی اصلا گلم؟
    نه منم از رابطه جنسی نابه جا خوشم نمیاد؟
    کیه که خوشش بیاد
    فکر نکنم mozaxraf منظورش این چیزا باشه
    هر کسی واسه شخصیت خودش ارزش قائل باشه برده نیازش نمیشه.
    بذار از خودش بپرسم

21. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نمیدونم چرا منو یاد لیلی تو داستان مجنون و شیرین تو داستان فرهاد میندازی
    همانطور که گفتم بهتره بری سراغ داستان نوشتنت
    واقعا متاسفم براتون...که حد و حدود خودتون رو هم فراموش کردید
    برید آقا...برید...تا زمانی که این افکار مسموم و تصورات گرد گرفته رو داشته باشید کارتون و گفتارتون هیچ نتجه ای نمیده
    بحث رو ادامه ندید دیگه...چون بلد نیستید منطقی بحث کنید و دارید پاتون رو از گلیمتون دراز تر میکنید
    نمیخوام به کسی توهین کرده باشم پس ادامه ندید

22. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا منو یاد لیلی تو داستان مجنون و شیرین تو داستان فرهاد میندازی
    همانطور که گفتم بهتره بری سراغ داستان نوشتنت
    شما رابطه جنسی رابطه دختر و پسرو تایید می کنید؟
    محبت پسرا به رابطه جنسیشون بستگی داره از نظر شما؟

23. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

24. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    بیخیال من خاص عزیز این بحث رابطه ی آزاد خیلی تو ای انجمن شده و اینو بهت بگم هرچیم بحث کنی حتی حرفت حق هم باشه در کسی که نخواد عمقی درک کنه نفوذ نمیکنه پس الکی خودتو خسته نکن
    من ادعا ندارم...کارم اینه...
    اگه ایشون چهارتا کتاب خوندند من عملا تو کارش بودم

25. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

بحث این تایپیک از اولش سر مردونگی و معرفت پسرا بود و این که باید قدر عشق دخترو بدونن. استارتر از همین چیزا حرف زد اصلا.
    عزت نفس دختر و غرورش و این که تن به هر خواسته ای نده صد در صد درسته ولی بحث این تایپیک یه چیز دیگه بود

27. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

تو حتی سر حرفت نمیمونی و میگی ادامه نمیدم باز از کوره در میری
    این همه هم اقا اقا نکن تا مطمین نشدی چون باز با یه سرباز ماتت میکنمتااا
    خودت رو بی خود چرا عصبانی میکنی وقتی نمیتونی خودتو نگه داری میخوای تازه منطقی باشی؟؟!!
    برات خیلی سخته میدونم فشار زیاده روت
    منطقی هستم ولی ادامه نمیدم چون میدونم با بحث کردن با شما به شعور خودم توهین کردم
    برای شعور خودم بیشتر از طرز فکر شما( که مثلا از کوره در رفتم)اهمیت و ارزش قایلم
    شما هرجوری راحتید فکر کنید...من دیگه جوابتون رو نمیدم و شعور و شخصیت خودم رو به خاطر افکار مسمومتون پایین نمیارم
    ضمنا شما مات شدید...حواستون به بازی نبود
    دیگه هم جوابگو نیستم
    نقل قول نکنید لطفا

28. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

29. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

خیلی زیاد بود واسه خوندن...فقط یه چیزی به آقای تجربه بگم:غریزه ی پسرها دنبال دختر زیباست چون پسرها با چشم عاشق می شن و غریزه ی دخترها دنبال پسر خوش صحبته(نه دروغگوها...خوش صحبت با چرب زبونه دروغگو فرق داره...)چون دختر با گوش عاشق میشه....اینکه میگین تقصیر خودشونه همش میرن سراغه اونیکه زبون میریزه...چون طبیعتشونه...ولی این توجیهی بر این نیست که یه پسر اینقد میتونه عوضی باشه!!!از دخترا انتظار نداشته باشین بره سمته پسره خوبی که بلد نیست چطور به عشقش با صحبت آرامش بده، !!یه دختر به پسری نیاز داره که علاوه بر خوب بودن، بتونه خوب حرف بزنه....میدونی مثل چی میمونه...همونطور که پسر عاشق زیباییه بش بگیم بیا برو با این دختره خیلی زشت ولی پاک باش....میتونه؟سخت میتونه!! پس پسرا هم به دختری نیاز دارن که علاوه بر خوب بودن...نشانه هایی از زیبایی هم داشته باشه!!!

30. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

افرین سوالاتون خوب بود
    اول از دومی شروع کنم. خیر بستگی ندارد ولی اگر رابطه نباشد مطمینا کم میشود. این واسه دخترها هم صادقه برید تاپیک اونایی که ازدواج کردن نه این بچه مچه ها رو ببینید مشکلاتشون رو اقا سرد بوده خانم چی میککشه و چه فشاری روش هست و برعکس. خانم هم تمیزتر از تمیزترینهاست و اصلا ربطی به این بحثهای احساسی بعضی ها نداره
    بازم میگم اینها ادعا دارند و همین باعث غد شدن خیلی ها شده.
    در مورد اول بهتر بود سوالاتی که به عقاید شخصی مربوطن رو نپرسین. برای مثال من رابطه ازاد رو به شرطی که هر دو طرف اختیار خودشون باشه میگم شرف داره به مردی که صیغه میکنه به هر دلیلی و الکی سرش رو شیره میماله. ولی این رو هم تایید میکنم که قوانین هر مملکت مختص خودش هست حالا ایران اینطوریه سوییس اونطوری. دختر و پسر در هر کدوم به طرف مختلف بزرگ شدن.حالا این نظر هر کسی هست که تفاوتها رو ببینه
    درسته رابطه جنسی خیلی میتونه تاثیر بذاره ولی تو دوستی بهتره نباشه بخصوص برای دخترا چون دختری که رابطه بگیره هم از طرف جامعه طرد میشه هم با خودش مشکل پیدا میکنه. درسته که ادما باید خودشون تصمیم بگیرن ولی شرایط جامعه به هر حال روی همه تاثیر داره پس نمیشه نادیده گرفتش. بعدم یه دختر بنده احساسشه. وقتی یکیو دوست داره سخت بتونه بهش نه بگه. اگه قرار باشه یه دختر و پسر رابطشون پاک بمونه 90 درصد به خواسته پسر ربط داره.
    در مورد سوال اولم شخصی بود درسته. معذرت.
    ولی مرسی از جوابت

32. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

از حرف زدنت و میزان غرورت معلومه شخصیتت
    خوب حالا که بازنده شدی میگی ادامه ندین یادش به خیر قدیما وقتی بازی میکردیم میگفتن هر کی از میدان در رفت حالا خواهش هم کرد بازندس
    خودت هم میدونی که به اصطلاح خاصی ولی خیلی زودتر از اون چیزی که فک میکنی حل خواهی شد
    بزار کمی احساتاتت فروکش کنه بعد ببینیم چند چندیم؛)
    من همیشه اگه اشتباه کنم شهامتش رو دارم بگم و زود متوجه میشم
    ولی بهتون قول میدم سه روز بیشتر بگذره رو حرفام هستم
    شمام برید دلتون رو به برنده شدنتون خوش کنید
    قانون بازی رو بلد نیستید
    پس اصلا شرکت کننده محسوب نمیشید
    بهتره تاپیک رو خراب نکنید و ادامه ندید به احترام استارترش

33. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

از حرف زدنت و میزان غرورت معلومه شخصیتت
    خوب حالا که بازنده شدی میگی ادامه ندین یادش به خیر قدیما وقتی بازی میکردیم میگفتن هر کی از میدان در رفت حالا خواهش هم کرد بازندس
    خودت هم میدونی که به اصطلاح خاصی ولی خیلی زودتر از اون چیزی که فک میکنی حل خواهی شد
    بزار کمی احساتاتت فروکش کنه بعد ببینیم چند چندیم؛)
    با دس جماعاتی نخوش...اژیت قصا کردنیشیان لابیر چووا...هرکیانا نظری خویان تحمیل کن...وله خوشبختانا ناتوانن

34. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

خواهش میکنم دوست من
    من در مورد رابطه قبل ازدواج نظری ندادم به هر حال قبلا گفتم ولی همه میدونن که تعداد پسر و دخترهای بد کم نیستن این مورد قبوله ولی اینکه یه طرفه به قاضی بریم باید منتظر شکست باشیم مثل موردی که دیدید
    خوتان شکستتان خواردا...خوا چه رویکیان هیا ام خلکا

35. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : به کجا داریم میریم 2

جدی دارم میگم:من میدونم کجایی هستید...
    این هفته خوب دور و برتون رو بپایید...ولی خوب بپایید آآآ
    پیداش میکنید
    اسمش رو نمیگم...خودتون ببینیدش بهتره
    فک کنم اشتباه گرفتی

36. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    فک کنم اشتباه گرفتی
    نه...خودم میدونم
    حالا این هفته رو دورو برتون رو بپایید ضرر نمیکنید آآآ
    از ما گفتن بود

37. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

هیچی کسی صدرصد درست یا. غلط نمیگه!!

ممکن هرکسی نظرش درست باشه

همیشه 99درصد به نظر خودتون مطمعن هستید 1درصد هم به نظر بقیه احتمال بدید که درست شاید همون 1درصد کار خودشو کرد!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

...
    ویرایش توسط Experience : 06-12-2016 در ساعت 12:30 AM

40. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نه...خودم میدونم
    حالا این هفته رو دورو برتون رو بپایید ضرر نمیکنید آآآ
    از ما گفتن بود
    من توجه میکنم ولی مییدونم اشتباه گرفتی.

اگه نه پس یکم دقیقتر بگو در خصوصی حداقل در مورد خودم.

41. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

درسته رابطه جنسی خیلی میتونه تاثیر بذاره ولی تو دوستی بهتره نباشه بخصوص برای دخترا چون دختری که رابطه بگیره هم از طرف جامعه طرد میشه هم با خودش مشکل پیدا میکنه. درسته که ادما باید خودشون تصمیم بگیرن ولی شرایط جامعه به هر حال روی همه تاثیر داره پس نمیشه نادیده گرفتش. بعدم یه دختر بنده احساسشه. وقتی یکیو دوست داره سخت بتونه بهش نه بگه. اگه قرار باشه یه دختر و پسر رابطشون پاک بمونه 90 درصد به خواسته پسر ربط داره.
    در مورد سوال اولم شخصی بود درسته. معذرت.
    ولی مرسی از جوابت
    ملکه جان حرفت رو تصیحح میکنم روابط جنسی توی دوستی اصلا نباید باشه نه اینکه بهتر نباشه دوستی اگر درست باشه فقط باید برای شناخت باشه چون علاوه بر اینکه این روابط خارج از چهارچوب برای دختر آسیب زا هست برای پسر هم آسیب زا هست
    یادم نمیاد چه فیلمی بود خیلی وقت پیش دیدم فیلمشم آمریکایی بود دوتا زن و شوهر که با هم اختلاف پیدا کرده بودند رفته بودند پیشه یه روانششناس و محقق برای رفع مشکلشون
    بهشون گفت تا مشکلتون باهم و حل نکردید حق ندارید با هم رابطه ی جنسی برقرار کنید چون باعث میشه یه سرپوش زودگذر بر روی مشکلتون بذارید و نادیده اش بگیرید
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

42. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    من توجه میکنم ولی مییدونم اشتباه گرفتی.

اگه نه پس یکم دقیقتر بگو در خصوصی حداقل در مورد خودم.
    یه خصوصی براتون فرستادم

44. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    جامعه ی بدون زن / دختر/ احساس و عواطف زنانه و مردانه مردست....اون جامعه به بدترین وضع ممکن افسرده فاسد و فاسق خواهد شد....وضعی که متاسفانه از روی جهالت بعضیا و سوع استفاده ی بعضی های کمتری داره واسه جامعه ی ما پیش میاد!!!!! وضع خطرناکیه و هممون باید مراقب باشیم....
    نکاه و برخورد با زن و دختر تو جامعمون داره به کجا کشیده می شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    یه موقعی جنس مذکر اینقد مرد بود که نگاهش به دختره میوفتاد می گفت پاش وا میستم....شاید یه نفر نگاهه گره خورده ی مارو به هم دیده باشه...پای آبرویه اون دختر درمیونه.....میرفتو سفت و سخت پای دختره وامیستاد و از برکت این مردونگی زندگیشون چنان با عشقو محبت میشد که هنوزم از دیدن عشق و حسه بین جوونای اون موقع که حالا دیگه خیلی پیر شدن،حاله خوبی به آدم دست میده!!!!
    اما حالا چی مردونگیو کشتند بوسیدن کنار بعدم با وقاحت کامل به گردن خانوم میندازنش!!!!!!!!!!!!1
    چقد تو همین سایت با موضوعای این چنینی برخورد می کنیم که تازه همه هم خیلی شیک حقو میدن به آقا!!!!
    پسری که به جای مرد باید بش گفت "موجود نر" دخترو تا سرحد احساسات میبره جلو و ازش هر سوع استفاده ای می کنه بعدم میندازتش کنار...تازه بادیم به غبغب میندازه که آره تقصیر خودش بود دختره ی فلان شده اگه آدمه درستی بود سمت این کارا نمیومد...یکیم نیست بش بگه دختره از کره ی ماه که نیومده...آدم باش....مرد باش....بش دروغ نگو...با نقشه و از پیش تعیین شده احساساتیش نکن....ببین چجور مثل گل پاکه....کار ندارم که دختره هم مقصره...اما تو این ماجرا اسم دختره فقط "مقصره" اون فقط به خودش لطمه زده!!!!!اما اسم پسره"عوضیه"کثافته" حیوونه!!!!اونوقت جالب اینه که اینجا پسره آدم بده نیستا!!!دختره آدم بدست!!!! چرا چون خودش خواست!!!واقعا خنده داره...یه تایپیکی تو همین سایت یه بار خوندم هر وقت یادش میوفتم مو به تنم سیخ میشه...پسری که اومده بود و خیلی شیک از همه راهنمایی خواسته بود که دختری که باعث از بین بردن دخترانگیش شده بود دست از سرش برنمی داشت...میگفت کمکم کنید چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!و وقتی فقط یه نفر بش پیشنهاد داده بود باش ازدواج کن....گناه داره....همه هجوم آورده بودن سرش که واسه چی باید با همچین دختره فلان کاره ای ازدواج کنه!!!!!برادر من دختره فلان کارس ولی پسره یوسف پیامبر؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!تازه خود پسره هم اومده بود گفته بود من دوست ندارم با همچین دختری ازدواج کنم من آفتاب مهتاب ندیده می خوام....این دیگه نوبره!!!!!!!!!!!!!!
    سلام
    خودتون رو ناراحت نکنین ، چه بخوایم چه نخوایم ما نمیتونیم به کسی راه درست اجبار کنیم ، باید خودشون بخوان .
    یکی از دوستان باهمین عنوان پستی زدن که با نوشته هاشون دختر محکوم میشد شما پست زدین که پسر رو میکنه ، هردو مطلب یک چیز میگه اما فرقش زاویه دیده ،بگذریم
    تقصیر نه به گردن پسر هاس نه به گردن دخترا ، محکوم کردن همدیگه دردی رو دوا نمیکنه ، تقصیر بر بی دینی و بی ایمانیه آدماس ، نداشتن تعهد و پیمان به یکسری مسائل دینی خودمون ، آخه ناسلامتی ما مسلمون هستیم و خدا هم جواب و راه حل همه سوال های شما و ... رو برامون فرستاده .

این که به کجا داریم میریم اشتباهه ، هرکس مسیر خودش رو میره ، خودتون رو با بقیه قاطی نکنید یا جمع نبندید ، بجاش باید ببینین شما به کوم مسیر میرین ، شاید بقیه میخوان مسیر اشتباه رو برن...
    مخاطبم هم همه اس
    انشالله خدا هممون رو به صراط مستقیم هدایت کنه .

45. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

ملکه جان حرفت رو تصیحح میکنم روابط جنسی توی دوستی اصلا نباید باشه نه اینکه بهتر نباشه دوستی اگر درست باشه فقط باید برای شناخت باشه چون علاوه بر اینکه این روابط خارج از چهارچوب برای دختر آسیب زا هست برای پسر هم آسیب زا هست
    یادم نمیاد چه فیلمی بود خیلی وقت پیش دیدم فیلمشم آمریکایی بود دوتا زن و شوهر که با هم اختلاف پیدا کرده بودند رفته بودند پیشه یه روانششناس و محقق برای رفع مشکلشون
    بهشون گفت تا مشکلتون باهم و حل نکردید حق ندارید با هم رابطه ی جنسی برقرار کنید چون باعث میشه یه سرپوش زودگذر بر روی مشکلتون بذارید و نادیده اش بگیرید

درسته ولی چون اینجا یه فروم عمومیه خیلیا میان که هر کدوم طرز فکرای مختلف دارند بهتره به جای اینکه قانونای سفت و سخت بذاریم یکم انعطاف پذیرتر نظر بدیم تا هر کسیو با هر طرز فکری شامل بشه. در مورد قسمت دوم حرفتم دقیقا موافقم. منم تازگی تو یه کتاب خوندم که رابطه جنسی بعضی وقتا از طرف مردا به عنوان یه مسکن فرض میشه درحالی که خودشونم نمیدونن به یه چیز دیگه نیاز دارند. واقعا رابطه جنسی تو دوران دوستی فقط میتونه شرایطو پیچیده تر کنه. تو این دوران ادما باید همو بشناسند. بدون اینکه یه راه فرار و یه بهونه واسه با هم موندن زوری داشته باشند یاد بگیرند اخلاقیات همو بفهمند و رفتار درستو پیدا کنن. من از اول حرفام گفتم الانم میگم موضوع اینه که پاک موندن رابطه 90 درصد به خواست پسرا بستگی داره که نخوان رابطه جنسی داشته باشند. دخترا کمتر می تونند مقاومت کنند. این واقعیته. اگه یه پسری اینو بخواد یاباید ترکش کرد یا باهاش کنار اومد. ولی اگه یه پسری واقعا مرد باشه حاضر نمیشه واسه خواسته جسمیش پاکی عشقشو خراب کنه. یه درصدم اگه شرایط نذاره اینا به هم برسند بعدش دختره با چه رویی با یه نفر دیگه باشه؟؟ فقط کاش پسرا اینو بدونن. همین.
    ولی اگه واقع بین باشیم این اتفاق تو خیلی از رابطه ها میفته. منم خیلی خیلی خیلی دوست دارم از این جور رابطه ها تو مکان و زمان اشتباهی نباشه ولی فکر میکنم بحث کردن واسه گفتن واقعیتاست نه ایده آلا

47. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

درسته ولی چون اینجا یه فروم عمومیه خیلیا میان که هر کدوم طرز فکرای مختلف دارند بهتره به جای اینکه قانونای سفت و سخت بذاریم یکم انعطاف پذیرتر نظر بدیم تا هر کسیو با هر طرز فکری شامل بشه. در مورد قسمت دوم حرفتم دقیقا موافقم. منم تازگی تو یه کتاب خوندم که رابطه جنسی بعضی وقتا از طرف مردا به عنوان یه مسکن فرض میشه درحالی که خودشونم نمیدونن به یه چیز دیگه نیاز دارند. واقعا رابطه جنسی تو دوران دوستی فقط میتونه شرایطو پیچیده تر کنه. تو این دوران ادما باید همو بشناسند. بدون اینکه یه راه فرار و یه بهونه واسه با هم موندن زوری داشته باشند یاد بگیرند اخلاقیات همو بفهمند و رفتار درستو پیدا کنن. من از اول حرفام گفتم الانم میگم موضوع اینه که پاک موندن رابطه 90 درصد به خواست پسرا بستگی داره که نخوان رابطه جنسی داشته باشند. دخترا کمتر می تونند مقاومت کنند. این واقعیته. اگه یه پسری اینو بخواد یاباید ترکش کرد یا باهاش کنار اومد. ولی اگه یه پسری واقعا مرد باشه حاضر نمیشه واسه خواسته جسمیش پاکی عشقشو خراب کنه. یه درصدم اگه شرایط نذاره اینا به هم برسند بعدش دختره با چه رویی با یه نفر دیگه باشه؟؟ فقط کاش پسرا اینو بدونن. همین.
    ولی اگه واقع بین باشیم این اتفاق تو خیلی از رابطه ها میفته. منم خیلی خیلی خیلی دوست دارم از این جور رابطه ها تو مکان و زمان اشتباهی نباشه ولی فکر میکنم بحث کردن واسه گفتن واقعیتاست نه ایده آلا
    میدونی به نظره من اون رابطه هایی در معرض خطر و منجر به رابطه ی جنسی میشند که پنهانی و خارج از چهارچوب هست
    این ایده آلی که میگی خیلی وقتا واقعی هم میشه در صورتی که یه رابطه ی درست باشه
    وقتی رابطه زیر نظر خانواده ها نباشه این جور اتفاق های ناگوار میافته
    در مورد اینکه میگی همش بستگی به پسر داره صد در صد این طور نیست چون دختر مگه بی عقل آفریده شده درسته احساساتی تره اما میتونه قبول نکنه من خودم کسایی و دیدم که با وجود رابطه تن به رابطه ی جنسی ندادند که البته بعد از اون پسره ترکشون کرده یعنی خیلی تابلوه که روابط پنهانی و خارج از چهارچوب برای چیه
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

49. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

میدونی به نظره من اون رابطه هایی در معرض خطر و منجر به رابطه ی جنسی میشند که پنهانی و خارج از چهارچوب هست
    این ایده آلی که میگی خیلی وقتا واقعی هم میشه در صورتی که یه رابطه ی درست باشه
    وقتی رابطه زیر نظر خانواده ها نباشه این جور اتفاق های ناگوار میافته
    در مورد اینکه میگی همش بستگی به پسر داره صد در صد این طور نیست چون دختر مگه بی عقل آفریده شده درسته احساساتی تره اما میتونه قبول نکنه من خودم کسایی و دیدم که با وجود رابطه تن به رابطه ی جنسی ندادند که البته بعد از اون پسره ترکشون کرده یعنی خیلی تابلوه که روابط پنهانی و خارج از چهارچوب برای چیه
    اوکی همه ی پسرا دنبال سواستفادن
    همه ی رابطه های پنهانی به خاطر هرزگیه
    شما درست میگی شما میتونی نسخه همه ی ادمارو تو 4 تا جمله بپیچی دمتم گرم

51. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

افرین
    به خاطر همینم گفتم اونی که میگه همه یا هیچ هنوز دهنش بوی شیر میده
    از اینها بزرگتراش اومدن بعد یه عمر اظهار ندامت کردن
    من رو حرفام هستم هنوز...شما هم حق ندارید درمورد من حرف بزنید...همه شناختنتون بستون نیست؟؟؟

53. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

ادب یاد نگرفتی؟!
    وقتی دو نفر بزرگ دارن حرف میزنن میپری وسط چرا؟
    خوبه خودتم میدونی دهنت بوی شیر میده
    ازمن بزرگتر هرکی باشه شما نیستید
    فقط نگید شمایید

54. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

حد نهایت عصبانیتت کاملا مشخصه
    بچه گانه حرف میزنی و از تو بزرگترها با افکار مسخره تر از تو اخرش برگشتن به همون نقطه اول و راه رو عوض کردن
    شنیدید یه جمله هست که بزرگی میفرمایند از متمایز بودن نترس،از حماقت بترس
    اینکه همه طرف شمارو بگیرند دلیل بر این نیست حق با شماست
    حالا شما با این بزرگترهای محترم خوش باشید
    ولی طرز حرف زدنتون نشون میده خیلی خام هستید هنوز
    عیبی نداره بعدا متوجه خواهید شد

55. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

بچه ببین
    از تو خیلی خیلی خاص تر ها اخرش عام شدن و حل شدن رفتن پی کارشون
    خودتم قبلا به اشتباهت اعتراف کردی و این جای امیدواری داره باز با اینکه احساساتی حرف میزنی و میگی هنوز رو اشتباهت هستی؛)
    من به اشتباهم اعتراف نکردم
    درواقع اشتباهی نکردم تا اعتراف کنم
    فقط گفتم منظورم رو متوجه نشدید
    واقعاهم منظورم رو از اول متوجه نشدید
    این گناه شماست نه من
    بعدشم بچه شمایید نه من
    که فکر میکنید وقتی منظور کسی رو نفهمید یعنی اون رو حرفای شماست
    نه آقا از این خبرا نیست
    حقیقت اینه که اصلا از حرفام سر در نیاوردید و نقل قول کردید
    پس دیگه تمومش کنید

56. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

اوکی همه ی پسرا دنبال سواستفادن
    همه ی رابطه های پنهانی به خاطر هرزگیه
    شما درست میگی شما میتونی نسخه همه ی ادمارو تو 4 تا جمله بپیچی دمتم گرم
    من نگفتم همه ی پسرا دنبال سواستفادن!
    گفتم اونایی که رابطه های پنهانی خارج از چهارچوب دارن منجربه سواستفاده میشه
    حالا این سواستفاده میتونه از هرنوعی باشه
    سارا جان این حرف هم از روی هوا نمیزنم خیلی دیدم رابطه های بدون چهارچوبی که چه دختر و چه پسر سواستفاده کردن که کمترینش قال گذاشتن طرف مقابل و شکست عشقیه و دل شکستنه این رابطه ها دو سر برد نیست
    منم سعی بر تحمیل نظرم ندادم حرف شما هم قابل احترام
    ویرایش توسط miss eli vrn : 06-10-2016 در ساعت 10:25 PM
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

57. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

به به بازم اومد
    خودت هم داری تناقض گویی میکنی. یه بار یه چیزی میگی بعد زیرش میزنی
    خیلی جالبه اصلا نمیدونی چی میگی. اول میگی اشتباه نکردم بعد گفتی اشتباه کردم الان میگی نه. تحمل نداری میگی تمومش کن؟!
    از نحوه حرف زدنت معلومه اصلا تو باغ نیستی.
    آدم باشعور و فهمیده متوجه حرفام میشه
    ازشما انتظاری ندارم

59. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

یه سوال؟ بحث آقا و خانم Mozakhraf و من خاص سر چیه؟؟؟!!!بگین منم در جریان باشم....

61. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

کم کم داری خودتو نشون میدی
    شعور من نیازی به درک حرفای مسخرت نداره
    من دارم خودم رو نشون میده
    پست های قبلیتون رو خوندید که چقدر فحش دادید
    من حقیقت رو گفتم اگه باشعور و فهمیده بودید به جای اینکه فحش بدید واسه حرفات دلیل میاوردید

62. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    یه سوال؟ بحث آقا و خانم Mozakhraf و من خاص سر چیه؟؟؟!!!بگین منم در جریان باشم....
    آقا من گفتم هیچ پسری لیاقت نداره یه دختر انگشت پاش رو به خاطرش عریان کنه
    ایشون هم گفتند پس هیچ دختری لیاقت محبت رو ندارند
    منم گفتم اگه لیاقت نشون دادن دختر اینه که رابطه ی نامشروع برقرار کنه بله هیچ دختری لیاقت محبت رو نداره
    مگه از سر کمبود اطلاعات

64. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

اولین فحش رو خودت دادی.
    حتی اونقدر عصبانی هستی که فاعل و فعل جمله اولت مشخص نیست. اینطوری کتاب میخوای بنویسی؟!
    بروز بده خودتو بچه
    بچه خودتونید هی چیزی نمیگم پررو میشید
    من فحش ندادم...شما اول توهین کردید
    واقعا شرم آوره که حرف زدنتون از ریتم نرمال خارجه
    چیه چون حرفاتون رو قبول ندارم و نمیتونید نظرتون رو تحمیل کنید عصبی شدید و همه ش میگید بچه بچه؟

65. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

بحث سر اینه که یکی وقتی چیزی میگه قطعا باید به پایستگی انرژی اعتقاد داشته باشه و تحمل واقعیت رو داشته باشه.
    بحث سر هییییچ پسر بود که جوابش میشه هیییییچ دختر
    حقیقت تلخه
    شما همه چیز رو باهم قاطی کردید...پس لازم نیست نظر بدید

66. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

خودت قانعم کردی بچه ای و خودتم میدونی با بروز دادنت همش داری خودتو خراب میکنی
    یه حرف تازه در بیار میگه عصبانییی
    حرف منو به خودم میگه اینطوری میخوای اطلاعات بدی به مردم؟!
    خیلی با حالی
    گفتم که هرجور مایلید فکر کنید
    خوشبختانه فکرشما خودتون رو فقط آزار میده
    تصورات مسمومتون هم فقط در حق خودتون ظلم میکنه
    الان که دارید حرص میخورید من میرم زندگیم رو میکنم
    میخندم و خوش میشم
    حرف های شمارو جواب نمیدم
    تا بدونید تفکر و نظری که شما دربارم دارید برام چقدر بی ارزشه
    شما هم خودتون رو خسته کنید هی اینجا پست بفرستید که من رو خراب کنید
    مردم اونقدر فهمیده و عاقل هستند که با حرفای شما هم پختگیشون رو از دست نمیدند
    من برم خوش باشم
    شما پست هاتون رو بفرستید

67. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    میزان امتیاز
    10

بحث سر اینه که یکی وقتی چیزی میگه قطعا باید به پایستگی انرژی اعتقاد داشته باشه و تحمل واقعیت رو داشته باشه.
    بحث سر هییییچ پسر بود که جوابش میشه هیییییچ دختر
    حقیقت تلخه
    هیچ پسر؟!هیچ دختر؟!!!چقد بحث فلسفی شد

68. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

69. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

حیف وقت نیست 14 صفحه برا هم کری خوندین
    اونم سر بحثی که هیچ وقت به نتیجه نرسیده و بحث راجع بهش بیخوده
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

71. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد